LAT
 Krimuldas novada dome / Sabiedrības līdzdalība
Krimuldas novada dome
Krimuldas novada dome
Parka iela 1, Ragana,
Krimuldas pagasts,Krimuldas novads
Latvija, LV-2144

+371 67976868
+371 67976869
dome@krimulda.lv

pirmdiena, 26. oktobris, 2020         

   
82671

Krimuldas novada iedzīvotāji un uzņēmēji – rotājiet savas mājas un uzņēmumus Ziemassvētku noskaņās un piedalieties konkursā “SKAISTĀKAIS ZIEMASSVĒTKU NOFORMĒJUMS”
30.11.2017


Krimuldas novada iedzīvotāji un uzņēmēji – rotājiet savas mājas un uzņēmumus Ziemassvētku noskaņās un piedalieties konkursā

 “SKAISTĀKAIS ZIEMASSVĒTKU NOFORMĒJUMS”

Lai veicinātu uzņēmēju un iedzīvotāju aktīvu līdzdalību Ziemassvētku noformējuma veidošanā Krimuldas novadā, pašvaldība organizē Krimuldas novada noformēšanas konkursu “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”. 

Konkursā var piedalīties ikviena juridiska un fiziska persona ar Ziemassvētku tematikai atbilstošu Krimuldas novada teritorijā esošu privātmāju, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju un uzņēmumu ēku logu, fasādes, priekšlaukumu (ārtelpas) un publiskās piekļuves iekštelpu (turpmāk – objekti) noformējumu. 

Noformēto objektu dalībai konkursā var pieteikt no 2017.gada 1.decembrim līdz 14.decembrim (ieskaitot), nosūtot pieteikumu elektroniski: uz e-pasta adresi: attistiba@krimulda.lv; dome@krimulda.lv vai iesniedzot klātienē domē. Dalībai konkursā tiek iesniegts pieteikums (atbilstoši konkursa nolikumā noteiktajai formai), kuram ir pievienots Ziemassvētku noformējuma fotoattēls. Pieteikumā norādīts:

  • Noformētais objekts (3 kategorijas): privātmāja, daudzdzīvokļu dzīvojamā māja vai uzņēmuma ēka;
  • Noformējuma veidu: logi, fasāde, priekšlaukumi (ārtelpa) un publiskās piekļuves iekštelpas;
  • Noformētā objekta faktisko atrašanās adresi;
  • Noformētā objekta īpašnieku/tiesisko valdītāju- fiziskai personai vārds un uzvārds, juridiskai personai nosaukums un reģistrācijas Nr.;
  • Noformētā objekta kontaktpersonu un kontaktus;
  • Pieteikuma iesniedzēju.

Konkursam pieteikto objektu vērtēšana un iedzīvotāju balsojums notiek no kalendārā gada 2017.gada 15.decembra līdz 22.decembrim, iedalot objektu vērtēšanu trīs kategorijās:

  • Privātmāju noformējums;
  • Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju noformējums; 
  • Uzņēmumu ēku noformējums.

Konkursa žūrijas komisija objektus vērtē, piešķirot attiecīgu punktu skaitu no 0 līdz 10 punktiem katrā no nolikumā noteiktajiem kritērijiem. Maksimālais punktu skaits vienam objektam pēc žūrijas vērtējuma ir 60 punkti. Iedzīvotāji par sev tīkamāko objektu varēs nobalsot Krimuldas novada pašvaldības internetvietnē: www.krimulda.lv, (1 balss – 1 punkts).

Par uzvarētāju katrā kategorijā tiek atzīts pretendents, kurš kopvērtējumā (konkursa žūrijas komisijas lēmums un iedzīvotāju balsojums kopā) ieguvis vislielāko punktu skaitu. Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti ar naudas balvām, katrā kategorijā (privātmāju noformējums, daudzdzīvokļu dzīvojamo un uzņēmuma ēka) piešķirot naudas balvu pirmo trīs vietu ieguvējiem. Konkursa žūrijas komisija katrā kategorijā var atzīmēt arī kādu īpašu objektu, piešķirot veicināšanas naudas balvu. 

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti un sumināti Krimuldas novada Vecgada ballē 2017.gada 29.decembrī, kas notiks Krimuldas Tautas namā, Parka iela 1. Raganā, Krimuldas pagasts.

Sīkāka informāciju par konkursa norisi un vērtēšanas kārtību, kritērijiem un rezultātiem, kā arī pieteikuma formu skatīt šeit... 
 
      Atpakaļ
<< Oktobris 2020 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031